Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

У ЦЬОМУ РОЦІ БУДЕ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТОВАНО ДІЛЯНКУ МІСЦЕВОЇ ДОРОГИ У ЗАПОРІЗЬКОМУ РАЙОНІ

В рамках Програми Президента «Велике будівництво» на обласній автодорозі загального користування місцевого значення Запоріжжя-Біленьке на початку серпня розпочато капітальний ремонт.

Проєктування відновлюваного об’єкта виконано за кошти обласного бюджету у 2019 році. Роботи, заплановані у 2020 році охоплять ділянку загальною протяжністю 2,4 км.

На основній частині проїзду буде виконано холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, що зазнало ушкоджень та руйнувань за роки експлуатації дороги. Також відбудеться влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, влаштування армуючого синтетичного матеріалу та влаштування верхнього шару покриття ЩМА-20 завтовшки 6 см.

Крім цього, на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» для забезпечення безпеки дорожнього руху на всій протяжності відновлюваної ділянки дороги загального користування місцевого значення О080789 Запоріжжя-Біленьке буде нанесено горизонтальну дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки, металеве бар’єрне огородження та дорожні направляючі стовпчики.

Також будуть виконані роботи на зупинкових комплексах. Зокрема, в межах м. Запоріжжя та с. Бабурка буде відновлено шість заїзних «карманів» із посадковими майданчиками.

Зважаючи на важливість подальшого збереження вже відновлених автошляхів, у рамках договору буде влаштовано майданчик для роботи пересувного комплексу габаритно-вагового контролю в с. Бабурка. У рамках повноважень держпідприємство забезпечує здійснення фахівцями Укртрансбезпеки посилених заходів габаритно-вагового контролю на дорогах державного значення Запорізького регіону.

Нагадуємо, що у Запорізькій області тривають посилені заходи габаритно-вагового контролю на дорогах з метою їх убезпечення від руйнування вантажним транспортом. На сьогодні обмежено рух на ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення для транспортних засобів масою понад 24 тонни з 8.00 до 20.00 при температурі вище +28℃.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДАП'ятниця, 07 Серпня 2020 14:51 | Переглядів: 551

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]