Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

Календар

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

ОЛЕКСАНДР СТАРУХ: «БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ У БОРОТЬБІ З ПАНДЕМІЄЮ ОТРИМАЄ ПРАВОВУ ОЦІНКУ»

Під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій голова облдержадміністрації Олександр Старух особливу увагу приділив територіям, де місцева влада ігнорує питання епідеміологічної безпеки.

Важка ситуація у Кам’янці-Дніпровській, де вже три місяці у міській лікарні ніяк не завершать будівництво кисневої станції. У критичний момент для порятунку ковідних пацієнтів може не вистачати кисню. У той же час міський голова Володимир Антоненко не вважає за потрібне брати участь у роботі регіональної комісії. Замість керівника громади на екрані онлайн-трансляції красномовний запис – немає мікрофону та відсутній зв’язок.

За словами очільника області, зв’язок із реальністю та інтересами своїх земляків також втратили і кілька інших міських голів. Наприклад, незрозумілу безвідповідальність проявляє місцева влада у Вільнянську. Незважаючи на різкий стрибок захворюваності, досі не створено комісію з ТБ та НС, не вжито превентивних заходів, немає заборони на проведення масових зібрань.

  • - Місцеві громади разом із державою відповідають за життя і здоров’я людей. І дії, і бездіяльність всіх місцевих керівників ретельно проаналізують правоохоронні органи. У нас є відповідна правова база та статті Кримінального кодексу. Кожен отримує оцінку і від закону, і від своїх виборців, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДАП'ятниця, 02 Квітня 2021 13:36 | Переглядів: 147

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]