Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2023 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22  
Чт 2 9 16 23  
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

САМОКІШ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

Самокіш Анатолій Іванович - місцевий поет, гуморист, музикант і просто чудова людина, є душею художньої самодіяльності села Новоолександрівка.
Анатолій Іванович народився 6 жовтня 1939 року в Василівському районі Запорізької області. Трудову діяльність почав у 1958 році на будівлі Криворізького гірно-збагачувального комбінату, де брав активну участь у художній самодіяльності.
У 1962 році вступив до Запорізького державного педагогічного інституту на кафедру музики та співу. З 1967 року працював у навчальних закладах, де вів роботу художньої самодіяльності. Був учасником обласних та республіканських конкурсів дитячих хорових колективів.
З 1992 року Анатолій Самокіш працює художнім керівником та акомпаніатором ВА "Калина" при Новоолександрівському сільському будинку культури. Він самовіддано працює з колективом, приділяє багато уваги до чіткого виконання трьох-чотирьохголосся. Без виступу ВА «Калина» не проходить жодне свято на селі. Колектив неодноразово виїжджав з виступами в інші села району. Брав участь у днях міста Запоріжжя. Телеканал "Алекс " зняв передачу про ВА "Калина", після чого було отримано багато листів від глядачів.
Анатолій Іванович складає вірші та кладе їх на музику. Його піснями "Батьківська могила", "Журавлі", "Олександрівки весняна краса", "Осінь", "Не зав'яне ніколи калина", "Село моє", "Олександрівчаночка" та інші захоплюються всі слухачі концертів ВА "Калина". Наразі видано 4 збірки віршів та пісень Анатолія Самокіша. Провідними мотивами його творчості є патріотизм і почуття любові до рідного села.
Самокіш Анатолій Іванович був неодноразово нагороджений грамотами, листами подяки та подарунками: у 1972 р. Почесною грамотою Міністерства освіти УРСР та Грамотою Республіканського фестивалю дитячого самодіяльного мистецтва УРСР; двічі Грамотами Міністерства освіти УРСР 1973 та 1975 роках. У 1974 р. Міністерство освіти УРСР нагородило Анатолія Івановича нагрудним значком «Відмінник народної освіти».
Анатолій Самокіш є членом Запорізького обласного об’єднання самодіяльних композиторів Управління культури обласної адміністрації Обласний центр народної творчості з 2005 року.

Відділ забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністраціїВівторок, 07 Вересня 2021 09:20 | Переглядів: 116

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]