Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Березень 2023 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

НАЗК допоможе територіальним громадам розробити та впровадити інструменти доброчесності у своїй діяльності

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розроблятиме та впроваджуватиме інструменти доброчесності у діяльності територіальних громад та їх органів місцевого самоврядування.

29 липня НАЗК підписало Меморандум про співробітництво з першою пілотною громадою – Суворовською селищною громадою Ізмаїльського району Одеської області.

  • “Активність громад є запорукою того, щоб в Україні впроваджувалися принципи доброчесності та прозорості. Це дуже важливо для пришвидшення перемоги у війні та швидкого відновлення країни. Тому НАЗК розпочало проект “Доброчесна територіальна громада”. Ми вітаємо першу пілотну громаду, селищна рада якої уже розпочинає розробку інструментів доброчесності”, – зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков під час зустрічі з представниками Суворовської селищної громади.

НАЗК допоможе Суворовській селищній раді виявити корупційні ризики, обрати оптимальні заходи для їх усунення, а згодом – підготувати якісну антикорупційну програму.

  • “Нашій молодій громаді, яка знаходиться на перших етапах свого становлення, важливо закласти у фундамент своєї діяльності принципи доброчесності та прозорості. Участь у пілотному проєкті допоможе підвищити інвестиційну привабливість нашого регіону для вітчизняних та міжнародних організацій, готових розвивати свій бізнес у нашій громаді. Це позитивно вплине на її економічний і соціальний розвиток”, – зазначив голова Суворовської селищної ради Олег Босікевич.

 

Національне агентство з питань запобігання корупціїПонеділок, 01 Серпня 2022 10:30 | Переглядів: 116

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]