Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Травень 2022 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Костянтин Бриль: «На території Запорізької області тривають дії, спрямовані на підтримку насильницької зміни чи повалення конституційного ладу»

Під час тринадцятої позачергової сесії Запорізької обласної ради голова облдержадміністрації Костянтин Бриль зробив офіційну заяву про злочин проти національної безпеки та чинної конституційної влади. Він попросив зареєструвати звернення офіційно, адже окрім депутатів воно буде направлене на адресу Президента, Генерального прокурора та голови Служби безпеки України.

- Аналіз тенденцій та особливостей розвитку обстановки в регіоні свідчить про підготовку до проведення на території Запоріжжя та Запорізької області масштабних активних дій, спрямованих на підтримку насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також фінансування зазначених дій. Не є таємницею, що керівниками ряду проросійських організацій, координаторами підривних антидержавних акцій у місті Запоріжжя в порушення Конституції України проводиться системна діяльність, спрямована на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в регіоні. Так звані «фейкові» акції протесту проти утиску прав етнічних груп у Запорізькій області, спроби інформаційного висвітлення начебто перспективних шляхів і досягнень Російської Федерації з покращення життя квазіутворень ДНР/ЛНР є виключно кампанією інформаційно-психологічного впливу, спрямованою на формування вигідної російській стороні думки серед жителів міста та області, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Як зазначив очільник регіону, ці та інші матеріали цинічно використовуються російськими пропагандистськими ЗМІ для створення негативного міжнародного іміджу України, розпалювання сепаратистських настроїв, спрямованих на порушення територіальної цілісності та недоторканності України, зміни меж її території, дестабілізації суспільно-політичної обстановки в державі.

- За таких умов велика відповідальність покладається на органи влади та місцевого самоврядування. Відповідно до статті третьої Конституції України людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави. Саботування органами державної влади та місцевого самоврядування виконання зазначених конституційних принципів, спроба зміни обраного й спрямованого на зміцнення конституційних засад та розвиток суспільства і громадянина курсу держави є основною метою цих загроз національній безпеці України. З цією метою, із залученням джерел у владних колах, використовуються різні шляхи збору та передачі інформації службового характеру, а акумуляція коштів для фінансування організації протестних акцій відбувається коштом отриманих у протиправний спосіб бюджетних ресурсів. Таким чином системні зловживання з бюджетними коштами, гальмування у виконанні соціально важливих екологічних програм, злочини у сфері земельних відносин, блокування програм по важливих соціальних напрямках через використання шкідливих програмних продуктів, підтримка деструктивної діяльності у сфері медицини, будівництва доріг, комунальних інфраструктур та інших стратегічних об’єктів регіону, їх доведення до вкрай низького стану викликає постійно зростаючі протестні настрої серед населення, які планується використати для досягнення зазначених вище злочинних планів. Вищевказані факти є яскравим свідченням проведення проти України підривної діяльності на різних напрямках і ділянках, вчинення на її території інших дій, метою яких є формування викривленого уявлення щодо соціально-політичних процесів, які відбуваються в державі, культивації серед населення ідеї зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади. Такі дії однозначно є серйозною загрозою національним інтересам та національній безпеці України, про що будуть повідомлені уповноважені правоохоронні органи, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАП'ятниця, 28 Липня 2017 09:33 | Переглядів: 348

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]