Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2023 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Проблемні питання діяльності КП «Автогосподарство» вирішуються в оперативному режимі

Триває робота з покращення діяльності громадського транспорту на маршрутах «Запоріжжя (АС-1) - Малокатеринівка, Запоріжжя (АС-1) - Кушугум (зупинка ст. Осетрівка), Запоріжжя (АС-2) - Кушугум (вул. Зразкова)». Приміські маршрути в Запорізькому районі обслуговує на підставі договору з облдержадміністрацією КП «Автогосподарство», яке за ініціативи облдержадміністрації вийшло на ринок пасажироперевезень у 2016 році.

Залучення комунального перевізника до обслуговування приміських маршрутів здійснено з метою підвищення рівня якості та забезпечення прозорості обслуговування пасажирів. В той же час до Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації надходять скарги від населення на високу вартість проїзду на приміських маршрутах, які обслуговує КП «Автогосподарство», незадовільний стан рухомого складу, відмови у пільговому проїзді та інше.

Всі скарги в установленому порядку опрацьовуються спільно з перевізником та контролюючими органами на автомобільному транспорті, в тому числі шляхом проведення відповідних моніторингів на маршрутах.

На сьогоднішній день для обслуговування приміських маршрутів
КП «Автогосподарство» використовує орендовану техніку. Разом з тим облдержадміністрацією опрацьовується питання придбання власних автобусів середньої пасажиромісткості.

Питання дотримання законодавства про пільгові перевезення на маршрутах «Запоріжжя (АС-1) - Малокатеринівка, Запоріжжя (АС-1) - Кушугум (зупинка ст. Осетрівка), Запоріжжя (АС-2) - Кушугум (вул. Зразкова)» знаходиться на особливому контролі Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації. За виявлені порушення, в тому числі відмови в пільговому проїзді, з початку 2017 року на КП «Автогоподарство» було звільнено 13 водіїв. Робота по оновленню штату водійського складу наразі продовжується.

На теперішній час регулювання тарифів на перевезення пасажирів в приміському сполученні державою не здійснюється. В той же час з метою недопущення соціальної напруги серед населення між облдержадміністрацією та автоперевізниками області укладені договори на пасажирські перевезення, якими перевізників зобов’язано здійснювати перевезення за тарифами не вище 0,44 грн/пас.км, які були розраховані за відповідною методикою.

Слід зазначити, що в середньому по Україні тариф на пасажирські перевезення складає 0,60 грн/пас.км. Підняття у березні поточного року КП «Автогоподарство» тарифу на перевезення на приміських маршрутах «Запоріжжя (АС-1) - Малокатеринівка, Запоріжжя (АС-1) - Кушугум (зупинка ст. Осетрівка), Запоріжжя (АС-2) - Кушугум (вул. Зразкова)» до рівня 0,33 грн/пас.км, найменшого в Україні, стало вимушеною мірою для забезпечення рентабельності пасажирських перевезень.

Напередодні в облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту Андрія Антонова відбулася робоча зустріч щодо питання покращення роботи КП «Автогоподарство» на приміських автобусних маршрутах. Зустріч була присвячена вишуканню шляхів вирішення проблемних питань роботи громадського транспорту, також значну увагу було приділено питанню забезпечення виконання пільгових перевезень та покриттю витрат перевізника на перевезення громадян пільгових категорій. За результатами зустрічі вирішено ініціювати питання компенсації витрат на пільгові перевезення за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАСереда, 22 Березня 2017 14:59 | Переглядів: 558

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]