Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Життя є найвищою людською цінністю. Сьогодні знання того, як правильно надати домедичну допомогу і при цьому не нашкодити, необхідні всім нам

Життя є найвищою людською цінністю. Сьогодні знання того, як правильно надати домедичну допомогу і при цьому не нашкодити, необхідні всім нам. Адже ніколи не знаєш, які ситуації тобі готує доля.
10 травня завдяки сприянню лікаря-терапевта Тосуна Турана (Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України) до Кушугумського НВК «Інтелект» завітали співробітники Центру спеціальної підготовки з надання домедичної допомоги В.В. Костинський і В.А. Долинний, які провели для учнів 9-11 класів заняття з надання першої домедичної допомоги.
Наближаються канікули – час активного відпочинку, саме тому домедична допомога при кровотечах, зупинці серця, потраплянні інородних тіл до дихальних шляхів, домедична допомога потерпілим від утоплення – та необхідна базова інформація й елементарні навички, які повинен мати кожний дорослий і дитина. Після закінчення теоретичного блоку всі охочі могли поставити запитання, закріпити знання на практиці. Приємно, що учні цікавились особливостями надання допомоги, ставили запитання, на муляжах спробували провести серцево-легеневу реанімацію (і це виявилось не так уже й просто!).
Це переконує нас у тому, що у випадку надзвичайної ситуації чи небезпеки вони не втратять самовладання, а будуть готові допомогти собі або іншим потерпілим. Щиро дякуємо п. Тосуну Турану та співробітникам центру за цікаве і корисне практичне заняття!

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністраціїПонеділок, 14 Травня 2018 14:00 | Переглядів: 127

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]