Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Жовтень 2019 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

НОВИЙ БІЗНЕС-МАЙДАНЧИК ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ

У Запорізькому обласному центрі молоді вдруге відбувся захід нового формату – «битва стартапів» підприємців Запорізької області «Business Booster Zaporizhzhia» (BBZ), організований Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.
BBZ – це рух, спрямований на посилення бізнес потенціалу області шляхом сприяння розвитку ініціатив молодіжного підприємництва.
Захід відкрили керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко та голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва облради Людмила Любим.
Активними учасниками «битви» стали майбутні підприємці – інкубанти чотирьох запорізьких бізнес-інкубаторів: Запорізького національного університету, Запорізької державної інженерної академії, Таврійського державного агротехнологічного університету та Хортицької національної академії. Свої проекти презентували також студенти Енергодарського інституту державного та муніципального управління, Запорізького державного медичного університету. Свій проект з виробництва світлодіодних модулів представив боєць АТО Ілля Волошин, який планує розпочати власну справу.
У рамках заходу тривала робота двох блоків: виступи спікерів та презентації 18 проектів бізнес-інкубантів області з визначенням переможців.
За результатами голосування експертної ради першу переможну п’ятірку поділили між собою інкубанти Запорізького національного університету та Хортицької національної реабілітаційної академії.
Кращим проектом визначено бізнес-проект інкубанта ГО «БІ-Запоріжжя» Костянтина Кутика «Діагностика сонячних електростанцій. Тепловізорне обстеження».
«Родзинкою» заходу став виступ голови Європейського інституту соціального підприємництва та інноваційних досліджень Сімони Шімуліте. Вона вручила свій приз – подорож на літній BOOST CAMP до Литви, який відбудеться у червні, Євгенію Васильченко, інкубанту ГО «БІ-Запоріжжя» (ЗНУ).
Бажання запустити власний проект, наявність проривної бізнес-ідеї та вміння переконати суворих експертів у своїй геніальності – все це продемонстрували учасники «Business Booster Zaporizhzhia».
У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки на підтримку бізнес-планів учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів Запорізької області на безповоротній основі з обласного бюджету в 2018 році виділено 100 тис. грн.
http://www.zoda.gov.ua/news/40959/noviy-biznes-maydanchik-dlya-molodih-pidprijemtsiv-rozgortaje--robotu.html

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

 

 Вівторок, 22 Травня 2018 13:11 | Переглядів: 109

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]