Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини з податкової

Юліана Козаченко: "Детінізація економіки Запорізького регіону та розвиток сервісної складової у взаємодії з платниками податків – пріоритети фіскальної служби на 2017 рік"

Унеможливлення махінацій з податком на додану вартість, а також підвищення якості сервісної складової і якісне проведення реформ – основні вектори фіскальної служби регіону на поточний рік.

Підсумки роботи відомства за 2016 рік та основні пріоритети діяльності фіскальної служби були визначені на колегії ГУ ДФС у Запорізькій області, яка відбулася сьогодні під головуванням в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліани Козаченко. У заході взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, керівники територіальних органів фіскальної служби області, представники Громадської ради при ГУ ДФС області та громадських організацій.

Підводячи підсумки роботи за минулий рік, Юліана Козаченко зазначила, що за 2016 рік до зведеного бюджету фіскальна служба області забезпечила надходження 10 мільярдів 145,7 мільйона гривень. Це на 60 відсотків, або на 3 мільярда 761,5 мільйона гривень перевищує рівень 2015 року. Державний бюджет отримав на 1,6 мільярда більше, місцеві – на 2,1 мільярда.

Завдяки впровадженню децентралізації і бюджетному перерозподілу податків спостерігається зростання доходів місцевих та обласного бюджетів. А це – можливість впровадження соціальних програм регіону та запорука розвитку територій.

Юліана Козаченко звернула увагу на перспективи роботи фіскальної служби у поточному році, яка спрямовується на недопущення розповсюдження та використання фіктивного податкового кредиту, підвищення податкової рентабельності з податку на прибуток, збільшення бази оподаткування податком на доходи фізичних осіб за рахунок легалізації труда та підвищення рівня заробітної плати, забезпечення скорочення податкового боргу, підвищення сервісної функції обслуговування тощо.

– Реалізація заявлених планів на 2017 рік дозволить продовжити підвищення соціальних стандартів у нашій країні. Фіскальна служба регіону докладе максимум зусиль для виконання усіх завдань, які перед нами поставила держава. Особливо зважаючи на підтримку обласної влади нашого регіону та представників громадськості і бізнес-спільноти, з якими ми будуємо партнерські відносини. Зокрема, ми зацікавлені у відкритому діалозі з новообраним складом Громадської ради при фіскальній службі та іншими громадськими об'єднаннями, – зазначила Юліана Козаченко.

У своїх виступах Костянтин Бриль та Григорій Самардак підкреслили, що основні вектори спільної роботи усіх гілок влади, за якими досягнуті позитивні результати, будуть продовжені й у поточному році. Зокрема, це заходи з детінізації ринку праці, підвищення рівня заробітних плат, погашення заборгованостей, розвиток підприємництва у регіоні та інші.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Переглядів: 301

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]