Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини з податкової

Кошти місцевих бюджетів залишаються на розвиток територій

Доходи місцевих бюджетів Запорізької області минулого року зросли на 3 мільярди гривень. Про основні соціально-економічні підсумки регіону за 2016 рік доповів голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль під час публічного звіту. Участь у заході, який зібрав керівників органів обласної та районної влади, місцевого самоврядування, громадськості, взяв заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олег Матвійчук.

Як відзначив очільник регіону, місцеві бюджети торік отримали майже 8,7 мільярда гривень, доходи держбюджету від запорізьких платників податків зросли на 2,3 мільярда. Збільшення находжень – результат спільної роботи усіх гілок обласної влади та сумлінної сплати податків запорізькими суб'єктами господарювання. Основний ресурс залучення додаткових коштів – детінізація економіки. Костянтин Бриль підкреслив, що ефективними у минулому році стали заходи у рамках операції "Урожай", завдяки якій до місцевих бюджетів надійшло понад 4 мільйони тільки від плати за землю.

Крім того, серед основних досягнень регіону минулого року – п'яте місце Запорізької області по Україні за обсягами експорту, дев'яте – за залученням прямих іноземних інвестицій, четверте – за рівнем середньої заробітної плати, яка порівняно з 2015 роком зросла на 21 відсоток і склала 5081 гривню.

Серед ключових завдань на поточний рік керівник облдержадміністрації назвав консолідацію усіх зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для підвищення соціально-економічних показників Запорізького регіону.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Переглядів: 282

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]