Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини з податкової

Запорізька митниця створює сприятливі умови та закликає до відкритого діалогу з бізнесом

Саме ці пріоритети роботи митних органів регіону забезпечуватимуть стабільне наповнення бюджету та сприятимуть налагодженню взаємодії із суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності.

Основні підсумки роботи у 2016 році та майбутні перспективи діяльності були розглянуті на нараді Запорізької митниці ДФС під головуванням в. о. начальника Запорізької митниці ДФС Сергія Черкунова, яка проходила за участю голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліани Козаченко, керівництва правоохоронних, судових та контролюючих структур області, Держприкордонслужби України, представників Громадської ради при ГУ ДФС у Запорізькій області.

Відкриваючи захід, Сергій Черкунов підбив підсумки минулорічної діяльності митниці, відзначивши, що основні вектори нинішньої роботи будуть зосереджені на забезпеченні максимального наближення митних процедур до європейських і світових стандартів, їх максимальне спрощення на всіх етапах, скорочення впливу людського фактору на результати митного контролю, сприяння створенню привабливого інвестиційного клімату в Запорізькому регіоні, активізації заходів із впровадження інформаційного обміну між державними органами та підприємствами за принципом "єдиного вікна" тощо.

У своїй промові очільник облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив, що перед запорізькими митниками поставлені ключові завдання, зокрема, щодо налагодження конструктивного діалогу з бізнесом, подолання корупційних ризиків та забезпечення понадпланових митних находжень, які спрямовуватимуться на ремонт автомобільних доріг регіону.

Як наголосила Юліана Козаченко, плідна співпраця фіскальної служби та митних органів у поточному році посилюватиметься, і буде спрямована, передусім, на протидію тіньовим процесам в економіці. Крім того, вона запевнила, що підтримка з боку фіскальної служби ефективно надаватиметься за всіма напрямами взаємодії.

Під час заходу перший заступник начальника Запорізької митниці ДФС Антон Жучков зазначив, що за минулий рік у Запорізькій митниці ДФС зовнішньоторговельні операції здійснювали 1124 учасники ЗЕД, до бюджету митницею спрямовано понад 5,1 млрд. грн.

У зв’язку із переорієнтуванням ринку в напрямку відносин з країнами Євросоюзу в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у 2016 році звільнено від сплати ввізного мита товарів, що ввозяться в Україну та походять з країн ЄС, на загальну суму 51,3 млн. грн. Запорізька митниця видала підприємствам майже 1,6 тисячі преференційних сертифікатів форми EUR.1 про походження товарів з України для експорту до країн ЄС.

Результатом реалізації режиму вільної торгівлі з країнами Європейського співтовариства відповідно стало збільшення у запорізькому регіоні товарообігу між Україною та ЄС на 15%. Зростання обсягів товарів за імпортними операціями відбулось на 77,2 млн. дол. США (+43%), за експортними – на 52,7 млн. дол. США (+8%).

Як відзначив в. о. заступника начальника Запорізької митниці ДФС Олексій Сидоренко, одним із основних показників діяльності митниці є кількість оформлених митних декларацій, яких торік було оформлено понад 56 тисяч, що на 5% більше порівняно з 2015 роком. При цьому митниця має фактично 100% електронне декларування, а за показником середнього часу оформлення експортних операцій входить до першого десятку митниць України, імпортних – має середній показник.

Наприкінці наради було наголошено, що виконання поставлених завдань на поточний рік можливе за умови тісної взаємодії Запорізької митниці ДФС з громадськістю, встановлення конструктивних відносин із представниками бізнесу, а також забезпечення ефективної взаємодії з іншими територіальними правоохоронними органами України у Запорізькій області.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Переглядів: 310

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]