Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Квітень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини з податкової

Фіскальна служба Запорізької області чекає на нових працівників: оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби

Головне управління ДФС у Запорізькій області запрошує бажаючих влаштуватися на роботу до територіальних органів фіскальної служби.
Згідно із наказом ГУ ДФС області оголошено конкурс на зайняття вакантних посад категорій "Б" та "В" у Головному управлінні та його підрозділах.
Зокрема, наявні вакантні місця за напрямами роботи адміністрування податків і зборів з фізичних, юридичних осіб, юридичного управління, управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, погашення боргу, контрольно-перевірочної роботи та інших.
Якщо ви маєте бажання та необхідні особистісні якості, зокрема, дисциплінованість, високий рівень морально-етичної поведінки; вмієте приймати ефективні рішення, володієте державною мовою, сучасними інформаційними технологіями, запрошуємо взяти участь у конкурсах.
Детальну інформацію про наявні вакансії, кваліфікаційні вимоги, умови, місце, час, дату початку проведення конкурсів та іншу інформацію можна переглянути на сайті фіскальної служби Запорізької області: http://zp.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/robota-z-personalom/vakansii/315581.html.

Переглядів: 239

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]