Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Лютий 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22  
Сб 2 9 16 23  
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини з податкової

Юліана Козаченко: "З початку року на Запоріжжі легалізовано працю 69 осіб"

В результаті діяльності співробітників фіскальної служби області ринок легальної праці у січні поточного року поповнився 69 особами. Їм роботодавці виплатили понад 235 тисяч гривень офіційної заробітної плати, з якої до бюджетів надійшло близько 100 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.
Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, більшість із виявлених робітників працевлаштовані в результаті роз'яснювальних та профілактичних заходів із працедавцями. Керівник фіскальної служби області підкреслила, що боротьба з тіньовими доходами та легалізація найманих працівників – один з основних пріоритетів роботи служби у поточному році. Адже саме завдяки детінізації ринку зайнятості громадяни отримують офіційне працевлаштування, відтак й соціальну захищеність, а місцеві бюджети та соціальні фонди – додаткові надходження.
Крім того, з початку року з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів співробітники органів ДФС провели дев'ять перевірок. За результатами виявлених порушень донараховано 227,6 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 27,4 тисячі гривень єдиного соцвнеску. На даний час з цієї суми до бюджетів вже сплачено понад 112 тисяч.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Переглядів: 141

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]