Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Лютий 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22  
Сб 2 9 16 23  
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини з податкової

За публічною інформацією до фіскальної служби Запорізької області звертались 70 разів

За перше півріччя до органів ДФС у Запорізькій області надійшло 70 запитів на отримання публічної інформації. Більшість із них надіслано поштою – 46, 24 документи направлено на електронну скриньку за допомогою мережі Інтернет.
Із загальної кількості 15 запитів отримано від громадян, 20 – від юридичних осіб, 5 – від представників мас-медіа, 6 – від громадських об'єднань, 24 – від органів виконавчої влади як розпорядникам інформації.
Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, найчастіше запитувачі зверталися з проханням надати відомості про третіх осіб, щодо стану надходжень податків, митних платежів до бюджетів, суми нарахованих податків та інших питань.
Розглянувши запити, фахівці ДФС області надали роз'яснення та інформацію на 46 із них, у відповідь на 12 повідомлено, що запитувані дані належать до категорії з обмеженим доступом, 10 документів надіслано за належністю іншим органам влади, ще два знаходяться на виконанні.
Нагадаємо, запити на публічну інформацію можна направляти поштою, у тому числі, електронною, факсом або телефоном. Докладна інформація розміщена на сайті фіскальної служби: http://zp.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/kontakti-/, http://sfs.gov.ua/priymalnya-gromadyan/dostup-do-publichnoi-inform/.

Переглядів: 73

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]