Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Вересень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини з податкової

Керівники запорізької податкової міліції зустрілися з майбутніми офіцерами

Сьогодні керівники податкової міліції Запорізької області відвідали комунальний заклад "Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Захисник" Запорізької обласної ради.
Під час зустрічі начальник оперативного управління ГУ ДФС у Запорізькій області Богдан Красюк та начальник слідчого управління фінансових розслідувань Артем Радзівіло повідомили майбутнім офіцерам про основні завдання, які виконує податкова міліція.
Вони наголосили, що діяльність слідчих та оперативних підрозділів зосереджена на чотирьох основних напрямах: запобігання злочинам у сфері оподаткування, їх розкриття, розслідування, розшук платників, які ухиляються від сплати податків, запобігання корупції та забезпечення захисту працівників служби.
Податкові міліціонери здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства, а також оперативно-розшукову, кримінально-процесуальну та охоронну функції. Більш наглядно роботу податківців було представлено у добірці відеосюжетів щодо найбільш резонансних випадків розслідування економічних злочинів. Також юнакам презентували відеоролик, присвячений двадцятиріччю з дня створення податкової міліції.
Оскільки на зустрічі були присутні учні останніх курсів, які вже замислюються щодо подальшого фаху, ліцеїстам розповіли про переваги навчання в Національному університеті Державної фіскальної служби України. Переглядаючи ознайомчий відеоматеріал про діяльність університету, який готує кращих фахівців податкової та митної справи, майбутні абітурієнти активно цікавилися умовами вступу до вузу та перспективами кар'єри співробітників слідчо-оперативних підрозділів.
Наприкінці зустрічі керівники податкової міліції області побажали ліцеїстам успіхів у навчанні, у здобутті вищої освіти та запросили до лав фіскальної служби.

Переглядів: 33

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]