В Михайло-Лукашівській громаді відкрили Алею Пам’яті
Місце вшанування загиблих героїв відкрили в центрі Михайло-Лукашівської громади. Голова Запорізької РДА Олег Буряк разом з заступницею Оленою Сопіною долучилися до урочистого відкриття. «Ми маємо зберігати пам’ять про наших героїв. Це наш обов’язок розповідати молодому поколінню про жертву захисників України. Саме діти, як наше майбутнє, мають знати ціну, яку віддали їх батьки та рідні за […]
