Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк прийняв участь у обласному засіданні
21 серпня 2018 року голова райдержадміністрації Анатолій Васюк прийняв участь у обласному засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Запорізької області.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
