Коротко про головне!

29 серпня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Рогач провела нараду з головою комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб «Колос» Миколою Земляком. Обговорено розвиток мережі спортивних закладів у районі, визначення кращих тренерів та напрямки діяльності спортивних секцій з урахуванням потреб та побажань дитячого населення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації