Нарада щодо підсумків проведення у районі Дня довкілля

19.04.2017 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провела нараду з начальником відділу містобудування архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анною Неумивакою щодо підведення підсумків проведення у районі Дня довкілля. Зокрема відзначено, що на всій території району проведені масштабні суботники, завдяки яким приведено в належний санітарний стан парки, сквери, алеї, висаджено дерева, кущі, квітники, газони, очищено від сміття береги рік, водойм, приведено в належний технічний стан малі архітектурні форми, ліквідовано стихійних сміттєзвалища, впорядковано території кладовищ, братських могил, меморіалів.

Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації