Нарада стосовно Дня Перемоги
21.04.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяною Круподерею з питання проведення у районі заходів стосовно вшанування пам’яті до Дня Перемоги. У ході наради обговорено організаційні моменти та затверджено план основних заходів, які будуть проходити у районі.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
