Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ГОТУЮТЬСЯ ДО РЕКОНСТРУКЦІЇ ДЕСЯТИ ПРОВІДНИХ СПОРТИВНИХ ШКІЛ

01 листопада заступниця голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова провела нараду за участі начальниці Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА Наталії Власової, заступників міського голови Запоріжжя Олександра Власюка та Анатолія Васюка, заступника директора департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради Едуарда Багірова, ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова.

Темою наради стала реалізація президентської програми оновлення дитячо-юнацьких спортивних шкіл в рамках проєкту «Здорова Україна». У Запорізькій області до цієї програми потрапили десять спортивних закладів:

- КЗ «Запорізький обласний спортивний ліцей» ЗОР

- КЗ «ОСДЮСШОР з боротьби вільної і дзюдо» ЗОР,

- ДЮСШ №5 з художньої гімнастики Запорізької міської ради

- КЗ «ОСДЮСШОР з футболу «Металург» ЗОР

- КЗ «ОСДЮСШОР з легкої атлетики «Металург» ЗОР

- ДЮСШ №1 з спортивної гімнастики Запорізької міської ради

- ДЮСШ №3 з гандболу Запорізької міської ради,

- ДЮСШ імені Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна,

- ДЮСШ №12 з баскетболу Запорізької міської ради

- ДЮСШ «Україна» Запорізької міської ради Запорізької області

Реконструкція на цих об'єктах проводитиметься в різний спосіб - на деяких відремонтують існуючі будівлі, обладнають необхідні зручності як то роздягальні, душові або санвузли. Деяким школам, які не мають власних будівель і тренуються зараз в орендованих, збудують нові. Зокрема, спільний спортскомплекс зведуть для ДЮСШ №3 та ДЮСШ імені Лагутіна з гандболу, а також ДЮСШ №12 з баскетболу. Ще одне приміщення зведуть для КЗ «ОСДЮСШОР з боротьби вільної і дзюдо» та ДЮСШ №5 з художньої гімнастики. Капітальне будівництво чекає на ДЮСШ «Україна» з академічного веслування.

Всі ці роботи проводитимуться коштом держбюджету, за умови співфінансування з обласного бюджету. Реконструкція має розпочатися 2022 року, зараз триває стадія проєктування.

На сьогодні управлінням капітального будівництва завершений процес розробки проєктно-кошторисної документації з будівництва мультифункціонального майданчика для Запорізького обласного спортивного ліцею, та на фінальній стадії знаходиться проєкт реконструкції будівель навчального закладу. На решті об’єктів зараз триває проєктування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДАВівторок, 02 Листопада 2021 07:56 | Переглядів: 37

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]