Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2023 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22  
Чт 2 9 16 23  
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Події

Відповідно Районному плану заходів, в рамках Міжнародної Акції «16 днів проти насильства» 09.12.2021 року відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, підтримки сім’ї, жінок, охорони материнства і дитинства при голові Запорізької райдержадміністрації (далі – Кордрада).
На виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», розпорядження голови Запорізької райдержадміністрації від 04.02.2019 № 49 «Про організаційні заходи з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в Запорізькому районі Запорізької області та утворення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, підтримки сім’ї, жінок, охорони материнства і дитинства при голові Запорізької райдержадміністрації, затвердження її складу та Положення про неї» та з метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі 09.12.2021 року відбулося засідання Кордради.
Засідання відкрила голова Кордради заступник голови Запорізької районної державної адміністрації Запорзької області Тетяна РОГАЧ.
На засіданні Корд ради були присутні члени Кордради: Алеся АВДЄЄВА, Ірина ГЕМСЬКА, Лариса НИКИТЕНКО, Юлія ХАЛУПНИК, Тетяна ШИРІНА та запрошені представники суб’єктів взаємодії: ШАНІН Андрій, т.в.о. заступника начальника з превентивної діяльності відділу №6 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області, посадові особи територіальних громад, відповідальних за реалізацію державної політики у сфері протидії домашнього насильства, поліцейські офіцери громади Біленьківської сільської, Долинської сільської, Кушугумської селищної, Новоолександрівської сільської, Широківської сільської територіальних громад.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Відпрацювання алгоритму міжвідомчої взаємодії суб’єктів, які реалізують державну політику у сфері протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, у разі отримання:
- заяви або повідомлення про факт домашнього насильства, насильства за ознакою статі;
- заяви від особи, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми.
Доповідачі: ШИРІНА Тетяна, начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Запорізької райдержадміністрації, секретар Кордради; ШАНІН Андрій, т.в.о. заступника начальника з превентивної діяльності відділу №6 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області.Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]