Працівники Запорізької РДА долучилися до донорства крові

8 працівників Запорізької РДА в Запорізькому обласному центрі служби крові долучилися до донорства.

Наразі існує постійна потреба в поповненні запасів крові. Її використовують для надання допомоги цивільним, які постраждали внаслідок ворожих ударів, а також для лікування поранених захисників України.

Щоб стати донором можна прийти в КНП «Запорізький обласний центр служби крові» за адресою вул. Леоніда Жаботинського 32.

Детальніше про актуальні потреби в крові, дієту донора та графік роботи на сайті закладу – https://ospk.zp.ua