Проведено урок з техніки безпеки, та охорони праці – «Бережемо здоров’я дітей»
04 травня 2018 року в Балабинського селищному будинку культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради для гуртківців та працівників установ культури разом з заступником голови селищної ради Олександром Харченко проведено урок з техніки безпеки, та охорони праці – «Бережемо здоров’я дітей».
Відділ культури і туризму райдержадміністрації


