Привітання голови РДА Анатолія Васюка до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня!
Любі, милі і прекрасні жінки!
Прийміть мої щирі, теплі і сердечні вітання з нагоди міжнародного жіночого дня – 8 Березня. Бажаю вам миру, взаєморозуміння з близькими людьми, сімейного затишку, здорових і благополучних дітей зігрітих материнською любов’ю. Нехай ця весна принесе Вам радість життя, відчуття оновленості, оптимізму та впевненості у прийдешньому дні. Нехай єднає вона всіх у добрих починаннях, у спільній праці, за для Вашого жіночого щастя, задля кращого майбутнього. Зі святом Вас – чарівні, любі і дорогі жінки району.
