Семінар – навчання з охорони праці
15.05.2018 в приміщені Запорізької райдержадміністрації відбувся семінар – навчання з охорони праці для посадових осіб і спеціалістів Запорізького району. На семінарі вивчався повний комплекс питань з організації охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, та домедичної допомоги на підприємствах, установах, організаціях району. Знання отримані на семінарах допоможуть підвищити рівень безпеки в роботі зберегти здоров’я та життя працівників.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації








