Участь у селекторній нараді

09.08.2018 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Рогач та інші відповідальні особи в режимі аудіо зв’язку взяли участь у селекторній нараді з питань використання коштів освітньої субвенції та субвенції «Нова українська школа».

 

Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації