В ОБЛАСТІ ПОЧАВСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН: ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ УВІМКНЕНО В УСІХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ ТА ЛІКАРНЯХ
Сьогодні на традиційній нараді голови обласної державної адміністрації Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Віталій Литвиненко звітував про перебіг опалювального сезону в Запоріжжі та регіоні.
За даними департаменту, опалення увімкнено у всіх житлових будинках та закладах охорони здоров’я.
В закладах освіти ситуація різна. Так, в 5 дошкільних установах області опалення не увімкнене через технічні несправності. Проте, Віталій Литвиненко запевнив, що до 19 листопада усі проблеми буде усунено і садочки запрацюють.
Також теплопостачання не ввімкнене в 17 закладах середньої освіти. В більшості випадків опалення не відновлене через дистанційне навчання.
За словами очільника департаменту, всі питання по наданню опалення буде вирішено до кінця листопада.
Зазначимо, що з 15 листопада учні 1-4 класів повертаються на очне навчання. Навчальні заклади здебільшого готові до роботи. Найближчим часом буде обговорюватися питання повернення до шкіл старшокласників.
Департамент культури та інформаційної політики ЗОДА






