В Запорізькому районі продовжують боротьбу з несанкціонованими сміттєзвалищами
З метою вирішення питання ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища у передмісті Запоріжжя, на території Михайлівської громади, на виконання розпорядження голови Запорізької РДА проведено обстеження відповідної локації.
До роботи спеціалізованої комісії долучилися голова Запорізької РДА Олег Буряк, перший заступник голови Запорізької РДА Андрій Шанін, голова Михайлівської громади Алла Король, заступник сільського голови Михайлівської сільської ради Юрій Дементій, директор Департаменту захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Казанцев, директор Департаменту муніципального управління Запорізької міської ради Геннадій Тімченко та голова Заводської районної адміністрації Запорізької міської ради Роман Кір’янов.
За результатами обстеження встановлено значний обсяг засмічення території. Через протиправні дії окремих громадян площа забруднення продовжує збільшуватися, що потребує оперативного реагування та вжиття комплексних заходів з очищення.
Питання ліквідації зазначеного сміттєзвалища перебуває на постійному контролі Запорізької РДА та Запорізької ОДА.
Нагадуємо, що правила поводження з відходами чітко регламентовані Законом України «Про управління відходами». Викидання сміття у невстановлених місцях є порушенням законодавства. Утворення несанкціонованих сміттєзвалищ є не лише правопорушенням, а й становить загрозу для довкілля та здоров’я людей, тому підлягає невідкладному усуненню.



