Відбулася нарада керівників закладів освіти району

11 вересня 2018 року у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації Тетяни Рогач відбулася нарада керівників закладів освіти району.
На нараді обговорювалися нагальні питання: організація харчування та підвіз дітей, забезпечення учнів підручниками. Велика увага приділялася підготовці до осінньо-зимового періоду.

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації