Відбулася робоча нарада працівнкиів освіти
04 червня 2018 року відбулася нарада працівнкиів при завідувачі установою Холод М.В.
Під час наради були розглянуті питання:
– новини законодавства в галузі освіта
– підготовка звіту за 2017/2018 навчальний рік;
– підготовка пропозицій до плану роботи на 2018/2019 навчальний рік;
– підготовка до підсумкового засідання НМР “Аукціон-панорама надбань РМПК та РМО;
– дотримання фінансової дисципліни в установі (своєчасне розташування документів на Прозоро, видача табулеграм, своєчасна оплата рахунків, надання звіту керівникові про використанні кошти та залишки по КЕВК);
– робота установи під час літніх відпусток – дотримання контрольних термінів документів;
– проходження періодичного медичного огляду працівниками установи.
За результатами наради надані протокольні доручення
