Відбулося засідання комісії з питань захисту справ дітей при Запорізькій райдержадміністрації

20 серпня 2018 року заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Рогач провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. У ході засідання комісією розглянуто 26 справ щодо надання дозволу на дарування житлового будинку та земельної ділянки, про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських справ про направлення неповнолітніх до будинку-інтернату. З метою захисту правових та майнових інтересів неповнолітніх, прийняті відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА