З 1 листопада у Запорізькій міській громаді впровадили нові обмеження на проїзд у громадському транспорті

31 жовтня відбулося засідання місцевої комісії з питань ТеБ та НС на якому було розглянуто та ухвалено ряд важливих рішень.

Так, з 1 листопада проїзд у громадському транспорті міста Запоріжжя буде доступний тільки тим містянам та гостям міста, які матимуть сертифікат про щеплення однією чи двома дозами вакцини від COVID-19, негативний ПЛР-тест, довідку про одужання від коронавірусу або негативний експрес-тест на антиген.

Нові карантинні обмеження не стосуються осіб, яким не виповнилося 18 років.

Контроль над дотриманням нових карантинних обмежень будуть проводити спільні мобільні групи з числа правоохоронних органів та представників Держпродспоживслужби.

Запорізька районна державна адміністрація наголошує на тому, що тільки вакцинація зможе запобігти захворюваності на COVID-19 і пришвидшити повернення до спокійного та безпечного життя.

Не зволікайте, запишіться на щеплення та захистіть себе та близьких від COVID-19. Оберіть найближчий пункт щеплень чи центр масової вакцинації на сайті Запорізької райдержадміністрації у розділі Центри вакцинації від COVID-19 в Запорізькому районі або за телефоном 0 800 60 20 19.

За інформацією офіційного сайту Запорізької міської ради.

Відділ забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації