ЗАПОРІЗЬКІ АБІТУРІЄНТИ ЗАВЕРШИЛИ ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО-2018

Запорізькі абітурієнти склали останні два тестування зовнішнього незалежного оцінювання.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, зовнішнє незалежне оцінювання з фізики відбувалося у п’яти пунктах тестування, чотири з яких розташовані у м. Запоріжжі та один у м. Мелітополі.

Для участі у ЗНО зареєструвалися 1098 осіб, 131 з яких не з’явився. Явка склала 88,07%. Один учасник тестування запізнився. Інших порушень під час ЗНО не було зафіксовано.

Незалежним оцінюванням з хімії, що проводилося в чотирьох пунктах тестування, два з яких розташовані у м. Запоріжжі та два – у м. Мелітополі, завершилася основна сесія ЗНО.

Для участі у тестуванні зареєструвалися 978 осіб, з них 113 були відсутні. Явка склала 88,45%. Порушень під час ЗНО не було зафіксовано.

Результати тестуваннь повідомлять учасникам до 21 червня.

Нагадаємо, додаткова сесія ЗНО триватиме з 3 до 12 липня.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА