Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Рогач прийняла участь у обласній нараді

04.05.201 заступник голови райдержадміністрації Тетяна Рогач прийняла участь у обласній нараді з питань підготовки до оздоровчої кампанії дітей за участю членів обласного оперативного штабу з координації літньої оздоровчої кампанії, голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації