Заступник голови райдерждміністрації Тетяна Рогач прийняла участь у обласній селекторній нараді

20 серпня 2018 року заступник голови райдерждміністрації Тетяна Рогач, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдерждміністрації  Любов Панічук та відповідальні працівники об’єднаних територіальних громад прийняли участь у обласній селекторній нараді з питань використання освітньої субвенції, субвенції «Нова українська школа» та інших актуальних питань підготовки до нового 2018/2019 навчального року.

Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА