Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

УДОСКОНАЛЕНО ТА СПРОЩЕНО ПРОЦЕДУРИ НАДАННЯ ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

Днями опубліковано Указ Президента «Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг», у якому йдеться про якість та доступність надання населенню державних послуг.

«З метою утвердження функціонування сервісної держави – держави для громадян і бізнесу, забезпечення належної реалізації прав фізичних та юридичних осіб y сфері надання публічних, у тому числі адміністративних, послуг, створення сучасної інфраструктури, зручних та доступних електронних сервісів для надання таких послуг впроваджено заходи», йдеться у документі.

Відтепер у всій Україні діятимуть єдині вимоги до якості обслуговування відвідувачів. Зокрема, буде: чітко визначено максимальний час очікування в черзі, вимірюватиметься рівень задоволеності клієнтів, запровадиться механізм контролю, у т. ч. опція «таємний відвідувач».

Усе більше публічних послуг будуть надаватися онлайн. У тому числі з'явиться комплексна е-послуга для оформлення права на земельну ділянку, питання по житлово-комунальних послугах (заміни, повірки, результат), окремі адмінпослуги надаватимуться без втручання людини.

Розвиватиметься та посилюватиметься мережа Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). ЦНАПи при райдержадміністраціях перейдуть до органів місцевого самоврядування на засадах співфінансування державою. Заяви заповнюватимуть адміністратори, а не відвідувачі – якщо такі заяви будуть потрібні. Частину плати за адмінпослуги спрямують на потреби ЦНАПу і винагороди адміністраторам. Споживачі отримуватимуть якісні та вичерпні консультації у зручний для себе спосіб (особисто, телефоном, онлайн) – це стосується пенсійних, соціальних та адмінпослуг. Результати адмінпослуг за бажанням можна буде отримати кур'єром.

У документі також зазначено, що отримувати найпопулярніші послуги буде просто, адже між реєстрами буде налагоджена взаємодія, процедури отримання послуг будуть спрощені, технічні помилки та достовірність перевірятимуть оперативно. Місце проживання реєструватимуть за декларативним принципом із забезпеченням прав власника. Соціальні виплати можна буде отримати на рахунок, відкритий у будь-якому банку.

За матеріалами Урядового порталуСереда, 11 Вересня 2019 10:06 | Переглядів: 23

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]