Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

Календар

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Олександр Старух: мета влади – справедливі тарифи на газ!

Голова облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду з головами районних державних адміністрацій та головами територіальних громад, присвячену державній політиці у сфері тарифів.
За рішенням Уряду вже з 1 лютого і до завершення опалювального сезону постачальники газу не зможуть піднімати ціну на газ вище, ніж 6,99 гривень за кубометр.
Це означає, що ціна газу для українців в середньому зменшиться на 30-40%. Якби не втручання Президента і Кабміну, вже в лютому місяці українці мали б сплачувати по 12 грн. за кожен кубометр газу. Таким чином, кожна родина зекономить близько 720 грн.
- Головна мета держави – забезпечити справедливу тарифну політику. Тарифи на газ, перш за все, мають враховувати інтереси власника всіх ресурсів - народу України. Влада не проти ринку. Президент наголошує, що ринок має працювати. Але ринок досконалий, де існує конкуренція, і людина може обрати найдешевшу пропозицію. На жаль, поки до цього ще далеко, бо газову сферу окупували великі монопольні гравці. Тому нам разом необхідно розповісти людям, як можна змінити постачальника газу на більш дешевого. Це необхідно донести до мешканців кожної громади, - наголосив Олександр Старух.
Серед усіх постачальників одну з найбільш вигідних пропозицій має державна компанія «Нафтогаз України». У неї є кілька великих плюсів.
По-перше, це помісячний тариф 7,22 гривні за кубометр газу станом на січень.
А по-друге, це можливість обрати річний план постачання газу і зафіксувати ціну на увесь сезон тоді, коли блакитне паливо найдешевше.
Громадяни можуть у будь-який момент вільно змінити постачальника через смартфон або «Приват 24». Це не вимагає якогось перепідключення мереж або інших технічних рішень..

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА 

 Понеділок, 25 Січня 2021 15:27 | Переглядів: 92

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]