Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Березень 2023 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЯТЬ ТРИ УРБАН-ПАРКИ

В рамках національної програми «Здорова Україна» триває розбудова спортивної інфраструктури країни. На це спрямовано кілька проєктів, таких як «Активні парки», «25 спортивних магнітів України», глобальна реконструкція ДЮСШ, а відтепер ще й створення “урбан-парків”.

Перший урбан-парк нещодавно відкрили на столичному ВДНГ. На черзі - будівництво таких локацій по всій Україні.  Три з них з’являться у Запоріжжі – про це розповів сьогодні голова  запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час наради з керівниками структурних підрозділів.

  • Запорізька область довела свою ефективність під час реалізації програми Президента України «Активні парки», тому ми єдині в Україні, кому довірено побудувати одразу три урбан-парки, для порівняння – у Дніпропетровській області поки будуватимуть один. Ці парки будуть розташовані у Мелітополі, Бердянську та Запоріжжі. Зараз триває стадія проєктування, - розповів голова ЗОДА Олександр Старух.

Урбан-парк - це парк, в якому будуть зібрані майданчики для різних вуличних культур в одному місці (брейкданс, паркур, скейт і bmx парк, воркаут і баскетбольний майданчик, а також майданчики для інших видів вуличних культур). Цей проєкт реалізується в рамках програм "Велике будівництво" і "Здорова Україна".  Головною метою будівництва масштабних спортивних майданчиків є необхідність популяризувати заняття спортом серед українців. За словами президента України Володимира Зеленського, фізична активність дуже важлива для збереження здоров'я нації, а згідно статистики,  сьогодні близько 60% українців не займаються фізичною культурою. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДАВівторок, 26 Жовтня 2021 08:37 | Переглядів: 107

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]