Новини
Привітання голови Запорізької районної державної адміністрації Олега Буряка до Дня Гідності та Свободи
![](/files/2022/NHaiZtZ1.jpeg)
21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній Україні.
У цей день ми також згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, героїзм та патріотизм.
Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо України.
Вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Нехай буде мирне небо над вільною українською землею! Нехай не згасає віра в нашу перемогу та щасливе майбутнє Української держави!
Слава Україні! Героям Слава!
Понеділок, 21 Листопада 2022 14:41 | Переглядів: 548