Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

На базі Вільнянського відділу Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулося засідання «Круглого столу» за участі соціальних партнерів та представників установ, організацій і підприємств

На базі Вільнянського відділу Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулося засідання «Круглого столу» за участі соціальних партнерів та представників установ, організацій і підприємств.
Начальник відділу Т.Жуковська поінформувала присутніх про реформи, які відбулися в службі зайнятості. Ознайомила присутніх зі змінами в законодавстві про зайнятість, під час воєнного стану, в роботі з роботодавцями та безробітними. Розповіла про активні програми, які працюють на даний час, про можливість проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, участі у громадських та суспільно-корисних роботах та ін.
Фахівець Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Н.Бєрєснєва поінформувала, що з 01 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України та про інші зміни, які відбулися в роботі фонду.
В свою чергу, начальник управління соціального захисту населення Балабанова С.А. повідомила про найактуальніші проблеми, які виникають при роботі з незахищенними категоріями населення.
По завершенню зустрічі учасники затвердили план спільних дій щодо покращення роботи та вирішення нагальних питань.

 

Вільнянський відділ Запорізької філії
Запорізького обласного центру зайнятостіЧетвер, 16 Березня 2023 12:45 | Переглядів: 173

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]