Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Марина Порошенко: «Запорізькі школярі зможуть отримати якісні та доступні знання, які відповідають вимогам часу»

У рамках соціальної програми Марини Порошенко освітяни інклюзивних шкіл Запорізької області пройшли тренінг з використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі. Він тривав протягом п’яти днів – 20-24 березня – і був присвячений навичкам використання інформаційно-комп’ютерних технологій у навчальному процесі інклюзивних шкіл. Практичний курс пройшли вчителі і їх асистенти з 19 шкіл-учасниць пілотного проекту Благодійного фонду Порошенка з розвитку інклюзивного освітнього середовища в Запорізькій області.

За словами Дружини Президента України, інформатизація навчального процесу в інклюзивних школах дозволяє створити єдиний освітній простір, де приймають, підтримують і цінують кожного учня.

- Впевнена, що комп’ютерні класи, які Благодійний фонд Порошенка у співпраці з Міжнародною торговою палатою Великого Шовкового Шляху облаштували в запорізьких школах, дозволять педагогам вийти за межі традиційних методів навчання, а школярі зможуть отримати якісні та доступні знання, які відповідають вимогам часу, - підкреслила Марина Порошенко.

Учасники тренінгу набули навичок організації спільної діяльності на уроці в моделі «1 учень – 1 комп’ютер», навчилися налаштовувати ноутбуки для ефективного використання учнями з особливими освітніми потребами. Крім цього, освітяни ознайомилися з онлайновими навчальними ресурсами для диференціації навчання в інклюзивному класі.

За словами голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, проведений тренінг є ще одним якісним кроком на шляху розвитку інклюзивної освіти в Запорізькій області.

- Якщо підрахувати, то діти, які сьогодні йдуть до першого класу, закінчать навчання у 2028 році. А всі цифрові технології розвиваються дуже швидко. Тож нашим учням потрібен той якісний інструментарій, який вони зможуть використовувати для свого розвитку і розбудови України, - зазначив Костянтин Бриль.

Проведення тренінгів з використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі стало необхідне після того, як у рамках співпраці Фонду Порошенка з китайськими партнерами у березні 2017 року Запорізька область отримала понад 350 ноутбуків, 21 мультимедійний телевізор, 21 принтер та wi-fiроутери, які розподілені в комп’ютерних класах, де кожна дитина й педагог мають персональний девайс. У ноутбуки одразу завантажені розвиваючі програми з української мови та математикии, які розроблені видавництвом «Розумники». Вони розраховані як для дітей з особливими освітніми потребами, так і для дітей, що типово розвиваються.

Під час перебування в Запоріжжі Дружина Президента України, Голова Благодійного фонду Порошенка пані Марина Порошенко відвідала також Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Зокрема, Перша леді ознайомилася з роботою кафедри інформатики й інформаційних технологій в освіті та оглянула лабораторію з робототехнікою для розвитку логіки й моторики у дітей з інвалідністю.

Поділяючи спільні цінності у питанні розвитку інклюзивної освіти в Україні, Благодійний фонд Порошенка та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти підписали Меморандум про співпрацю.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАПонеділок, 27 Березня 2017 08:01 | Переглядів: 512

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]