Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

ЗА ІНІЦІАТИВИ МАРИНИ ПОРОШЕНКО ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА БАТЬКІВСЬКІ КОЛЕКТИВИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ НАВКОЛО ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

Під час робочої поїздки до Запорізької області Марина Порошенко відкрила дводенний тренінг «Упровадження інклюзивної освіти в Україні: регіональний вимір» для представників спілки громадських об’єднань та батьківських колективів з усієї України. Захід проводиться за ініціативи Фонду Порошенка у м. Мелітополь.

Звертаючись до учасників тренінгу, дружина Президента наголосила, що сьогодні в Україні набирає потужних обертів освітня реформа, невід'ємною частиною якої є інклюзивна освіта.

- Дуже важливо, що показники долучення дітей з особливими освітніми потребами до загальноосвітніх закладів збільшилися у десятки разів, а українці відчули реальні зміни щодо можливості отримання якісної освіти для своїх дітей. Для успішної реалізації цієї реформи дуже важлива тісна співпраця між державою й громадськими організаціями та батьківськими колективами. Настав час об’єднати наші зусилля для більш ефективного впровадження інклюзивної освіти в українському суспільстві. Для цього дуже важливо побудувати таку мережу громадських організацій, яка буде мати свої представництва в усіх регіонах України та злагоджено працювати, - сказала Перша леді.

За словами голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, співпраця з громадськими організаціями є дуже важливою для розвитку інклюзивної освіти. Адже саме громадські організації є рушійною силою українського суспільства.

- Два роки тому нам було непросто стати першопрохідцями в пілотному проекті з розвитку інклюзивної освіти Благодійного Фонду Порошенка та Міністерства освіти України. Та завдяки активній підтримці науковців і фахівців Фонду саме в Запорізькому регіоні була розроблена методологія, яку нині переймають освітяни всієї держави. Коли ми дивимось на Інклюзивно-ресурсний центр у Мелітополі, то розуміємо, що такі центри мають бути в кожному районі. Аби послуга ходила за людиною, а не навпаки. Більш того, нині й об'єднані територіальні громади Запорізької області прагнуть до створення інклюзивно-ресурсних центрів на своїх територіях. Тож упевнений, з часом ми матимемо не 29 запланованих ІРЦ, а набагато більше, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час перебування в м. Мелітополь Марина Порошенко також ознайомилася з роботою першого в області Інклюзивно-ресурсного центру та інклюзивного спортивного майданчика, обладнання для якого придбано за грантові кошти німецької міжнародної організації GIZ на суму 1 млн. грн.

Крім цього, дружина Президента оглянула всеукраїнську програму «Арсенал Ідей Україна» у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї, яка створена та працює за її ініціативи.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАСереда, 13 Червня 2018 07:54 | Переглядів: 123

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]