Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

За спалювання трави чи очерету - кримінальна відповідальність

Унаслідок наближення весни, встановлення безопадної погоди, на території району почали виникати непоодинокі пожежі. Так за період з 18 по 24 лютого підрозділи ДСНС України 10 разів виїжджали на виклики щодо горіння сухої трави на території району.
Шановні жителі району! Чудово розуміючи причину цих пожеж, просимо вас не забувати правила поводження з вогнем та не шкодити природі!
Поширена думка про те, що спалена суха рослинність прискорить ріст молодої, є помилковою. Підсічно-вогневе землеробство - це одна з примітивних стародавніх систем, яка використовувалася для того, щоб розчищати ділянки під майбутні посіви. Дуже тривожний факт, що в наші дні люди не лише користуються методами епохи неоліту, а ще й не розуміють їх початкового призначення. Під час горіння рослинних залишків руйнується ґрунтовий покрив, знищується коріння, насіння рослин, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми та дрібні тварини. У результаті такої «допомоги» на випаленій території знижується біологічне різноманіття, на зміну рослинам, які можна використовувати як корм для тварин, швидко приходять більш стійкі і невибагливі бур’яни. Крім того, завдаючи шкоди природі, ви також шкодите собі, адже при згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, оксиди азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук.
Також нагадуємо, що за випалювання рослинності передбачена відповідальність не лише перед власною совістю та здоров’ям, а й перед Законом. Палій може бути оштрафований на суму до 1700 гривень, а у разі заподіяння тяжких наслідків, позбавлений волі на строк до 10 років.П'ятниця, 15 Березня 2019 08:45 | Переглядів: 35

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]