Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

є-Оздоровлення - оздоровлення дітей 2023

До відома батьків (особи, яка його/її замінює) дитини, місце проживання якої задекларовано/зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей, що виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї - про можливість оздоровити дитину в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, розташованих у карпатському регіоні (далі – ДЗОВ), за бюджетні кошти.
Управління соціального захисту населення Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області інформує про прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 № 462 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств “Міжнародний дитячий центр “Артек”, “Український дитячий центр “Молода гвардія” і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом “гроші ходять за дитиною”» (далі – Постанова).
Відтепер родини з дітьми, які опинились в найбільш складних умовах місце проживання яких задекларовано/зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Сумську, Харківську, Херсонську, Чернігівську, Київську області, є малозабезпеченими та мають дітей, які належать до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї, зможуть отримувати кошти для оздоровлення та відпочинку.
Батьки (особи, що їх замінюють) дітей, які відповідають вищезазначеним критеріям, отримуватимуть сповіщення про право на отримання коштів для оплати послуг з оздоровлення та відпочинку електронним повідомленням.
Зокрема, за наявності у отримувача бюджетної допомоги встановленого мобільного застосунку Дія на електронному носії, йому автоматично надійде повідомлення про можливість отримання бюджетної допомоги.
Для того, щоб скористатися послугою, батьки (особи, що їх замінюють), в яких проживають такі діти, зможуть отримати картку із спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (14,165 тис. грн) для дітей віком 6-18 років.
Ці гроші батьки (особи, що їх замінюють) зможуть використати для придбання путівки на оздоровлення або відпочинок дитини в одному з таборів вищої категорії, які розташовані в карпатському регіоні (Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Тернопільска обл).
Кошти можна буде використати в одному із закладів, що містяться у Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.
Дія проєкту розпочнеться з 1 червня. Оздоровлюватися за програмою зможуть діти 7-18 років. Отже, вже з початку літа, сім'ї, чиї діти відповідають вищезазначеним критеріям, зможуть скористатись нагодою оздоровити своїх дітей у Карпатах.

Звертаємо увагу батьків/законних представників дитини пільгової категорії, зазначеної в Постанові, що здійснити перевірку чи являєтесь Ви отримувачем бюджетних коштів, відповідно вимог та умов Постанови, Ви можете самостійно на сайті ДП «Інформаційно-обчислювального центру Міністерства соціальної політики України» https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health (або ввести в пошукову строку Googl «реєстр ДЗОВ») шляхом введення особистих даних (ПІБ, ІНН, серію та № паспорту), також на сайті Ви можете ознайомитися з переліком ДЗОВ, які приймають участь у експериментальному проєкті, відповідно Постанови, та зробити заявку на придбання путівки.
За уточненнями та роз’ясненнями, можна звернутися до спеціалістів відділів соціального захисту населення територіальних громад, а також в управління соціального захисту населення Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області за тел. +38 (068) 958-32-68, понеділок-п’ятниця, з 8-00 до 16-00.Середа, 31 Травня 2023 13:27 | Переглядів: 66

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]