Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини з податкової

Запорізькі платники погасили 184 мільйони гривень податкового боргу

 

З початку року за рахунок погашення податкового боргу до бюджетів усіх рівнів надійшло 184 мільйони гривень. Так, до державного бюджету спрямовано 150 мільйонів гривень, до місцевих скарбниць – 34 мільйони гривень.
Крім того, за вісім місяців списано безнадійну заборгованість на загальну суму 96 мільйонів 300 тисяч гривень, у тому числі, у зв'язку з ліквідацією боржників-банкрутів – на суму 33 мільйони 600 тисяч гривень.
Нагадаємо, меню "Стан розрахунків з бюджетом" приватної частини Електронного кабінету надає платнику доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів (вхід до особистого кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису). У цьому меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить відомості по кожному виду платежу, зокрема: назва ТО ДПС, код платежу, назва платежу, надміру сплачені суми та суми, які будуть нараховані в наступних звітних періодах, а також податковий борг та залишок несплаченої пені.
Обравши один з податків (платежів) користувач отримує деталізовану інформацію з інтегрованої картки платника в розрізі проведених операцій.
Також платник має право надіслати запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС за формою "F/J1300204" через меню "Заяви, запити для отримання інформації" приватної частини Електронного кабінету.

Актуальні роз'яснення податкового законодавства, інформаційні повідомлення та корисні матеріали завжди поруч – переходьте на субсайт податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/.

Спілкуйся з органами ДПС дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

Головне управління ДПС у Запорізькій області

Переглядів: 116

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]