Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини з податкової

За порушення у сфері продажу підакцизної продукції донараховано 40 мільйонів гривень фінансових санкцій

 

Упродовж січня-вересня фахівці податкової служби регіону провели 252 перевірки компаній і підприємців, які реалізують підакцизні товари. У результаті виявлених фактів недотримання законодавства застосовані фінансові санкції на загальну суму 40 мільйонів 417 тисяч гривень.
Нагадаємо, споживачі можуть повідомити органи ДПС про порушення у сфері роздрібної торгівлі, зокрема, у разі відмови суб'єктами господарювання щодо можливості розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою; незастосування РРО або програмного РРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції; продажу алкогольних напоїв, у разі заборони такого продажу місцевою адміністрацією, під час дії воєнного стану тощо.
При інформуванні про факти порушень необхідно: представитись: вказати прізвище та ім'я особи, яка телефонує; повідомити зворотні дані для зв'язку; надати чітку інформацію про порушника: повну адресу та назву об'єкта; чітко вказати, яке порушення виявлено.
Отримана інформація буде використана при організації контрольно-перевірочної роботи для усунення суб'єктами господарювання порушень.

Спілкуйся з органами ДПС дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

Головне управління ДПС у Запорізькій області

Переглядів: 122

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]