Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Лютий 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22  
Сб 2 9 16 23  
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини з податкової

У Запорізькій області визначені завдання зі збільшення доходів бюджетів громад

Питання підвищення фінансової спроможності об'єднаних територіальних громад стало одним із основних на засіданні колегії облдержадміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області, яке відбулося сьогодні у Запоріжжі. У заході взяла участь в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.
Говорячи про підсумки бюджетної децентралізації у регіоні, начальник департаменту фінансів Запорізької облдержадміністрації Сергій Медвідь наголосив, що порівняно з минулим роком у 2018 році надходження до бюджетів двадцяти об'єднаних громад зросли у 3,7 рази, отримавши фінансовий ресурс у понад 1,2 мільярда гривень. У структурі власних доходів 46 відсотків займає податок на доходи фізичних осіб, 16 відсотків – плата за землю, 14 відсотків – єдиний податок для сільгоспвиробників, 10 відсотків – акцизний податок.
Під час розгляду питання учасники окреслили напрями збільшення надходжень. Зокрема, серед основних факторів – легалізація найманої праці, зростання середньої заробітної плати, підвищення підприємницької ініціативи тощо.
Як підкреслив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, увага органів влади та місцевого самоврядування повинна зосереджуватися на продовженні проведення заходів з детінізації економіки, у тому числі, в агросекторі, у сфері земельних відносин та на ринку праці.

Переглядів: 66

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]