Новини
Нарада голови РДА А.Васюка щодо сімей які опинились у складних сімейних обставинах
![](/files/2017/IiQQJYlQ.jpg)
23.02.2017 голова РДА А.Васюк повів нараду з першим заступником голови РДА С.Чудесновою, заступником голови РДА Ю.Зенкіним, начальником служби у справах дітей А.Авдєєвою, директором Запорізького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.Денисовою щодо розгляду справ сімей які опинились у складних сімейних обставинах. По закінченню наради надані доручення щодо допомоги постраждалим сім’ям.
![](/files/2017/IiQQJVqY.jpg)
![](/files/2017/IiQQK40H.jpg)
![](/files/2017/IiQQK6Tz.jpg)
Четвер, 23 Лютого 2017 11:33 | Переглядів: 762