Новини
Робоча нарада
![](/files/2017/IiSLv5TY.jpg)
23.02.2017 у голови РДА А.Васюка відбулась зустріч з директором Комунальної установи «Територіальне медичне об'єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради К.Малишенко ,стосовно відділення вільних приміщень у поліклініці на 250 відвідувань селища Кушугум для подальшого базування там машин екстреної допомоги.
![](/files/2017/IiSLvaGu.jpg)
![](/files/2017/IiSLveSL.jpg)
![](/files/2017/IiSLvjvg.jpg)
![](/files/2017/IiSLvmw4.jpg)
Четвер, 23 Лютого 2017 19:27 | Переглядів: 734